Kiralık Fotoğraf Makinesi
  • Kiralık Ekipmanlar
Foldio3 + Halo Barlar + Foldio360 Ürün Çekim Çadırı

Foldio3 + Halo Barlar + Foldio360 Ürün Çekim Çadırı

Foldio3 62x64cm Led Işıklı Ürün Çekim Çadırı 62x64cm ürün çekim çadırı(Mini stüdyo, ürün çekim çadırı, fotoğraf çekim kutusu) Üçlü şerit LED(tavan) ayarlanabilir ışık sistemi Parlaklık kontrollü dimmer ünitesi Güç Adaptörü 2 x renk arka fon (Beyaz, Siyah) Kullanım kılavuzu (İngilizce) "foldio360" mobil uygulama (IOS & Android)

600 TL/gün

Günümüzde birçok iş dalında güçlü bir web sunumuna ve yüksek kaliteli gölgesiz fotoğraflara ihtiyaç duyuluyor. Özellikle e ticaret ürün satışı yapıyor ve ürün fotoğraflarını kendiniz çekmek istiyorsanız Foldio3 tam size göre bir ürün. Ayakkabı, çizme, bot, çanta, kemer, biblo, pastacılık, hediyelik eşya gibi daha büyük hacimli ürün çekimlerinde 62cm genişlik ve mobil uygulama kullanımı ile fark yaratan Foldio3, beyaz fonda ürün çekiminde size yüksek kaliteli sonuçlar sunuyor. Beyaz renk ağırlıklı ürün çekimleri için paket içinde mevcut olan siyah fon ile yüksek kaliteli sonuçlar elde edersiniz. Katlanabilir yapısıyla kolay kurulan Foldio3 Ürün Çekim Çadırı, stüdyo kalitesinde ürün fotoğrafı çekmenizi sağlar.
Kolay kullanılabilir mobil uygulama "foldio360" (IOS & Android) ile ürün fotoğraf çekiminde çözümünüz.

Biliyorsunuz ki ürün çekim çadırlarının sadece kurulması ve toplanması ile ilgili birçok video da çekilmiştir. Foldio3 sadece saniyeler içinde kullanıma hazırdır. Ücretsiz mobil uygulama "foldio360" (IOS & Android) ile mükemmel ürün fotoğrafları çekmeye başlayabilirsiniz. Mobil uygulamadan basit parmak hareketleri ile renk ısı ayarı, ışık ayarı yaparak mükemmel sonuca ulaşabilirsiniz.

Ürün İncelemesi

Benzer Ürünler

20.04.2024 23:19:09